Zdravá výživa, kosmetika - Brno a okolí

Řekne-li se zdravá výživa, může to znamenat pro každého z nás trochu něco jiného. Pro tzv. odpůrce zdravého stravování, představuje zdravá výživa „zrní a otruby“. Na zdravou výživu, jako takovou, je však možné se dívat i jinak. Jako na styl života.

Výživa je bezpochyby spojená s postavou a zdravím. Tím to však nekončí. To, v jakém těle jsme a jak se v něm cítíme, se odrazí i na našem vnějším chování a vnitřním rozpoložení. Kromě toho, skladba jídelníčku se promítne i na naší pleti, jiskře v očích aj.

Pohled na zdravou výživu

Pokud byste si udělali ve Vašem okolí mini průzkum a dotazovali se kolemjdoucích, s čím je u nich spojena zdravá výživa, tak budete nejspíš příjemně překvapení. Většina z nás má totiž alespoň na teoretické úrovni zvládnutou** zdravou výživu**. Bezpochyby víme, co je pro nás zdravé a co nikoliv. Víme, že bychom neměli konzumovat moc tučného, slaného, přepáleného, sladkého. A oproti tomu víme, že bychom měli do svého jídelníčku zařadit mnohem více ovoce, zeleniny, vlákniny, ryb. Jak již to tak bývá, tak teorie a praxe se liší. Proč tomu však je? Viníka můžeme hledat například v slabší vůli, motivaci, stresu, starostech, vnitřním napětí.

Co Vás napadne, když si ještě jednou projdete ony viníky? Všechny jsou spojeny s našimi pocity, vnitřními pocity. A ty, ať chceme, nebo ne, jsou silnější, než my, respektive, než naše tělesná schránka.

Redukce váhy

Důležitost motivace při volbě zdravých potravin

V řadě případných, výše uvedených viníků, je však jeden, který tzv. velí ostatním. Je to motivace. Jsme-li správně a silně motivovány, pak se nám bude dařit, a to nejen v případě zdravé výživy. Co se týká motivace, tak na ni nemusíte být sami. Můžete mít svého mentora, který nad Vámi bude dohlížet, inspirovat Vás, poskytovat rady, tipy aj.

Zdravá výživa, kosmetika - Brno a okolí

Ruku na srdce, kdo z nás je plně spokojený se svou postavou? Nejsme jenom jedineční v tom, že každý z nás disponuje jinými schopnostmi, charakterem, temperamentem. Odlišujeme se také postavou. Někteří z nás mají postavu typu jablko nebo hruška, přesýpací hodiny aj.

A co je typické pro Vaši postavu? Ať už Vás trápí nějaký ten špíček navíc v oblasti pasu, bříška nebo boků aj., budete se moci přestat záhy trápit. Zavítáte-li totiž na webové stránky Centra redukce váhy http://www.ztratavahy.cz, pak můžete zažádat o pravidelné zasílání tipů pro Vaši zdravou kondici. Ovšem nejen to. Budete-li mít zájem o Váš vlastní osobní program, díky kterému se Vám podaří rozloučit se s kily navíc, a to natrvalo, pak Vašim prvním krokem k lepší postavě i náladě, bude vyplnění dotazníku v interaktivním formuláři. Dotazník najdete na uvedených webových stránkách pod záhlavím „Váš osobní program“. Na základě vyplněného dotazníku, obdržíte odborné rady, tipy od Vašeho osobního poradce a doporučení na patentované produkty, které Vám ulehčí snažení a přispějí ke snížení váhy.

Nabízíme:

  • konzultace výživy
  • množství tuku v těle na přístroji analyzátoru tělesné skladby - Tanita
  • množství vody v těle
  • změření metabolických funkcí – aktivní svalová hmota, vnitřní rizikový tuk, minerály a vápník v kostech, fyzická kondice, metabolický věk, . . .
  • analýza jídelníčku
  • analýza pohybových aktivit a životního stylu
  • doporučení řešení na míru vzhledem k zdravotnímu stavu a vysněnému cíli
  • sestavení jídelníčku na míru doporučení detoxikačního  programu, či programu k regulaci váhy.

Máme možnosti upravovat nahoru, (přibráni na svalové tkáni) . Vhodný program pro sportovce i na profesionální úrovni

či zachování a stabilizace váhy v případě, že jste s váhou maximálně spokojení .

  • Pomáháme lidem regulovat váhu zdravým způsobem po celém světě. Naše metody jsou ověřeny výše 30 letou praxí  a máme za sebou skvělé výsledky.

 

Centrum redukce váhy najdete pod maloobchodním prodejem zdravé výživy i kosmetiky. Kontaktní osobou je pan** ** í Miroslava Zavřelová. Budete-li mít jakékoli dotazy, ať už k Vašemu osobnímu programu, nebo prodeji patentovaných produktů či kosmetiky, pak je můžete směřovat na e-mail mirka.zavrelova@volny.cz. Připojujeme také mobilní číslo +420 602 559 927.

Zdravá strava

Úspěch při snižování a udržení váhy

Již výše jsme se zmínili, že to, co nás žene kupředu a za úspěchem, je motivace. To platí ostatně i pro náš způsob stravování a neřkuli snižování váhy. Není však motivace, jako motivace. Musí se totiž jednat o správnou a silnou motivaci.

Kdy začít s hubnutím?

Patříte i Vy k nemalému počtu jedinců, kteří si o víkendu či na konci měsíce, na konci roku aj., řeknou, že o pondělí, od prvního, od Nového roku začnou hubnout? A co je smyslem a jak to u Vás dopadá? Smyslem tohoto „oddálení“ je ještě si těch pár dnů „dopřát“, a to ve velkém. A jak to dopadá? Povětšinou skutečně v pondělí, prvního v měsíci, prvního ledna začnete zdravěji jíst. Ovšem, pokud jste si den předtím dopřávali, pak je více než pravděpodobné, že Vám bude onen další den „od“, špatně, ať už z přejedení, nebo přeplácání všeho možného. Zdravé stravování pak můžete vydržet den, dva, týden. Ale dříve nebo později se situace s oddálením opakuje. A to třeba několikrát. Za oním opakovaným oddalováním, pak může stát již výše zmiňovaný stres, napětí, starost aj.

Jo-jo efekt vyplývající z našeho nesprávného snažení

Opakované dopřávání si ve velkém a následné utahování „opasku“, nedělá dobře nejen našemu tělu, ale ani psychice. Co víc, tímto způsobem si celkem úspěšně zakládáme na jo-jo efekt. Při hubnoucích dnech možná zhubneme nějaké to kilo, ale vzápětí ve dnech debužírování shozená kila nejenže získáme zpět, ale ještě k nim navrch přibudou další. A pak výsledkem je, že pár takovýchto opakování bude mít za důsledek, že než jsme se rozhodli hubnout, tak jsme měli méně kil navíc, než nyní. To by pak samozřejmě odradilo většinu z nás. Můžete mít v sobě zakořeněné a být vnitřně přesvědčeni, že jste se snažili. Jenže pravda je někde jinde.

Sečteno a podtrženo, sami jsme tak trochu slabí na tak velkou věc, jako uskromnit se v laskominách, kterých jsme si doposud dopřávali ve větší míře.

Osobní poradce při snižování a udržení váhy

Byla by však škoda hned při prvním, ale klidně i při druhém, třetím, čtvrtém… neúspěchu, snažení vzdát. Co je však důležité, vrhnout se zdravý způsob života jinak. A to třeba s odbornou pomocí Vašeho osobního poradce.

Takový osobní poradce, bude nejen Vaším hnacím motorem, který bude správně směrovat a rozdmýchávat Vaši motivaci. Osobní poradce se stane Vašim rádcem, spojencem. Nebude Vás kritizovat, odsuzovat, naopak Vás bude podporovat ve Vašem snažení a radovat se společně s Vámi za každý shozený kilogram.

Pestrá strava

Poptávka po osobních poradcích na zdravou výživu

Obliba** osobních poradců na zdravou výživu** stoupá. Ono, není se ani čemu divit. Výše uvedený příklad opakovaného snažení o shození kil, by totiž mohl být příběhem nemalého počtu jedinců. Od osobního poradce je také možné se dozvědět nejnovější poznatky a informace, co se týká zdravého způsobu stravování, skladby jídelníčků a vhodných potravinových doplňků a produktů. Zastavíme se nyní na chvíli u zmiňovaných potravinových produktů. Ty jsou, stejně jako osobní poradce Vašim „společníkem“ a pomocníkem, dá-li se to tak říci. Vhodně zvolené potravinové produkty totiž mohou významně přispět k dosažení Vašeho cíle. Díky nim se nebudete moci potýkat s tzv. vlčím hladem, či dokonce léky. Ten, kdo totiž hubne, může být podrážděný, může ho bolet hlava apod. uvedeného je však možné se vystříhat, a to právě potravinovými produkty. Nemělo by příliš smysl, kdybyste sice zhubli, ale přitom se „dopovali“ například prášky na bolest, či se rozhádali s partnerem. Ostatně, s rozladěností, mrzutostí a/nebo bolestí, by se nejspíš úspěch v podobě štíhlejšího těla, nejspíš stejně nedostavil. Trápilo by Vás totiž vnitřní napětí, stres aj. A takto byste se ocitli v začarovaném kruhu. Do něj, či respektive z něj, Vám může pomoci odborník na zdravou výživu.

Jak se říká „ve zdravém těle, zdravý duch“. Zdravá výživa, společně s Vaším přístupem, silnou vůlí a s pomocí osobního poradce, se postará nejen o to, abyste cítili dobře po tělesné stránce. Za krátkou dobu Vašeho snažení se totiž budete moci cítit ještě lépe, a to díky zbavení se tukových špíčků. Bez nich se Vám bude žít lépe a snáze, a to po všech stránkách.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8019 (dobra-kucharka.cz#10034)


Přidat komentář