Kurzy vaření pro firmy - Praha a okolí

Pokud nevíte, jak uspořádat další firemní akci, která by stmelila kolektiv, pak je pro vás možnou a vhodnou alternativou kurz vaření pro firmy. Určitě úžasné pro menší kolektiv, jak se poznat i z jiné strany.

Hledáte vhodnou alternativu teambuildingu, ale nechcete jen sedět, popíjet, nebo hrát bowling, což už vám přijde ohrané, ale máte touhu třeba zkusit i něco méně tradičního, vzdělávacího a určitě prospěšného? Pak je tu možnost kurzů vaření pro firmy, které se pořádají. Proč tak možný čas místo práce nevyužít při naprosto odlišných činnostech, než je běžné „papírování“ v kanceláři, ale užít si den naplno a také se částečně vzdělávat? Navíc je vrcholem kurzu to, že si svůj pečlivě připravovaný pokrm sníte a o to více vám bude chutnat. Kurzy vaření pro firmy jsou v posledních letech žádané a firmy rády investují do možností své zaměstnance nejen odreagovat od běžné rutiny, ale také jim umožnit nahlédnout do zcela nové oblasti, a tak najít třeba nové možnosti.

Kurzy vaření pro firmy - Praha a okolí

Jak je už výše zmíněno, pokud hledáté někoho, kdo by** kurz vaření** uspořádal na** profesionální úrovni**, máme pro Vás tip. Jste-li z Prahy či okolí, pak máte hledání jednoduché, neboť právě zde působí profesionální šéfkuchař pan Zdeněk Výsmek, který všechny výše uvedené činnosti zvládne na profesionální úrovni. Pan** Zdeněk Výsmek** poskyteje také služby kuchaře do domu a naučí Vás vařit doma nebo ve firmě. Kompletně také zrealizuje catering na Vašich rodinných oslavách a firemních akcích.

Objednávky kurzu vaření pro Vaši firmu můžete buď

telefonovat na číslo +420 734 618 114

nebo posílat na e-mail ucimvaritdoma@gmail.com

Více informací o** Kurzech vaření pro firmy v Praze a okolí** naleznete na** http://www.ucimvaritdoma.cz/**

Věříme, že s kurzy vaření pana Zdeňka Výsmeka budete spokojeni.

Vaření pro firmy - Praha a okolí

Výhodou kurzů vaření pro firmy je zejména to, že si firma, lidé, sami určí, o jaký kurz mají zájem  domluví se na termínu. Nemusí tak čekat, až daný kurz bude vypsaný a oni se budou muset podřídit termínu, na který bude stanoven. Navíc vždy je zábavnější, pokud jste v kurzu s lidmi, které znáte z práce. Nyní se však poznáte v jiném světle, protože přece jde jen o zcela odlišnou činnost a tak máte možnost se prostě poznat jinak, lépe. A to je důležitou úlohou teambuildingu. Kurzy vaření pro firmy jsou tak velice zábavné a také pro osoby, účastnící se kurzu vhodné pro odreagování, poznání se s kolegy, zejména těmi novými lépe a snáze. Kurzy vaření pro firmy jsou stále více žádanější.

Jak uspořádat teambuilding - Praha a okolí

V práci, většinou v kanceláři jste každý ten správný profesionál, někdo se více, jiný méně soustředí na práci, každý má však svůj důležitý úkol, a ten se snaží zvládnout. Jenže při společenských akcí je každý za sebe, někdo může překvapit, jiný zase nadchnout a tak dále. Například kolega vedle v kanceláři se vám zdá jako naprostý suchar, při blízkém setkání však poznáte, že máte toho hodně společného a najednou utužíte vztahy. To je důvodem, proč firmy pořádají teambuildingy, protože je známo, pokud do práce chodíte s nadšením, za kamarády, tedy kolegy, práce vás o to více těší a tak máte i větší elán do práce. To se samozřejmě projeví na výsledcích, takže vzhůru na teambuilding.Kurzy vaření pro firmy - Praha a okolí

Vaření jako teambuilding - Praha a okolí

Známé jsou lasergame, bowling, nebo jen běžné posedění, ale takové trochu netradiční a zábavné vaření, může být větším zážitkem, než se vám může na první pohled zdát. Při něm totiž musíte zapojit kousek tvořivosti, ale částečně i kuchařského umu. Přitom vůbec nesejde na tom, kdo jak je zdatný kuchař, zkrátka je to zábavné a poučné pro všechny. Navíc při této akci pak také konzumujete a to nejen pokrmy sami sebou vytvořené, ale také dobré nápoje, třeba i alkoholické, pokud máte objednáno. Je skvělé, že vás nikdo neruší, celé studio vaření je jen vaše, v okruhu vám známých lidí a můžete si vybrat, o jakou kuchyni, typ kurzu vaření máte zájem. Vybírat je možné nejen ze světových kuchyní, ale i zaměření – například pro vegetariány, nebo naopak nezkrotné milovníky masa, můžete se také zaměřit na sladké pečení a tak dále, nabídka studií, které kurzy vaření nabízí, je pestrá a rádi vám vyjdou vstříc.

Kdy je kurz vaření pro firmy vhodný - Praha a okolí

Snad kdykoli, kdy potřebujete a chcete trochu stlát kolektiv, nebo naopak, pokud se tým zná moc dobře, ale jen z pracovního hlediska, a potřebujete trochu oddech od práce. Kurz vaření je činností, která může být sice brána vážně, jako částečně i vzdělávací program, ale také jako možnost se opravdu odreagovat od práce, pobavit se a udělat i něco pro sebe – tedy pokrm vlastním úsilím, přitom nejde o to, zda vaříte nebo ne. Dokonce i úplní, múzou vaření nikdy nepolíbení, si vedou v kurzech vaření dobře, protože je v malém kolektivu s vámi i přítomen znalý šéfkuchař a ten vaří přímo s vámi, krok po kroku vám ukazuje a předvádí, jak pracovat, porcovat, ale i máchat, dochutit, jak dlouho nechat to či ono vařit a tak dále. Tudíž se nemusíte bát, že pokud vaření opravdu nerozumíte, budete za totální blbce. Je sice pravdou, že ponětí o tom, co je lžíce, vidlička, vařečka a tak dále byste měli mít, ale jinak nejde o vůbec žádnou složitou manipulaci. Je také na vás, jaký kurz si zvolíte.Kurzy vaření pro firmy - Praha a okolí

Jak zlepší komunikaci

Kurz vaření pro firmy, firemní týmy je nejen skvělou možností, jak se přiučit něčemu novému, jak se zabavit a odreagovat od práce, ale také jak i zlepšit komunikaci zaměstnanců mezi sebou. Je pravdou, že jakmile se potkáváte s kolegy na chodbě a vždy se jen pozdravíte, občas prohodíte pár slov, co se práce týče, nikdy nebudete sami o sobě vědět více, než to, jak se kdo jmenuje a na kterém pracuje oddělení. Můžete sice rozvést diskuzi, jenže s tím nemusí souhlasit nadřízený, takže hned v počátcích skvělé konverzace ji utne. Lidé pak sice chodí do práce pro peníze, ale nic více za tím není.

Co lidé potřebují k práci

Aby lidé pracovali dobře, kvalitně a pečlivě, je zapotřebí nejen mít ucházející pracovní pozici a poměrně dobře placené místo, ale především je nutné, aby kolektiv byl tak nějak stmelený. Teambuilding formou kurzu vaření, je skvělou volbou, jak lidi zaměstnat, ale úplně jinou činností a také se mezi sebou lépe zaměstnanci poznají a tak i navážou na témata netýkající se práce, uvolněná atmosféra tomu napomůže a tak se kolektiv mnohem více stmelí. Kurz vaření je tak určitě vhodnou volnou, jak pro deset, patnáct, či dvacet lidí uspořádat zážitkový teambuilding právě formou vaření a kurzu skvělého vaření spojenou s ochutnávkou vína, nebo jiných nápojů.Kurzy vaření pro firmy - Praha a okolí

Vyzkoušejte jako jiní

Pokud se rozhodnete pro firemní akci formou kurzu vaření, rozhodně se nemusíte bát, že budete jak pěst na oko a zvláštní. Kurzy vaření formou teambuildingu jsou běžné a tradiční. Již mnoho velkých i menších firem je absolvovalo a jistě zaměstnanci potvrdí, že se u této akce dost nasmáli, že je celá tak akce i dost bavila a určitě by neměnili. Je to totiž zcela něco jiného, neočekávaného a méně tradičního, za to však hodně oblíbeného a v poslední době také dost žádaného. Mít akci spojenou s ochutnávkou, a ještě se pobavit, to je přece skvělé.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id8026 (dobra-kucharka.cz#10084)


Přidat komentář