Tukožroutská polévka

Tukožroutská polévka na týden. Pro koho je tukožroutská polévka vhodná? Účinek tukožroutské polévky. Recept na tukožroutskou polévku. Během týdenní diety si můžete dopřát i něco navíc, a přesto budete hubnout.

Tukožroutská polévka na týden

Hustou zeleninovou polévku můžete jíst v libovolném množství. Obsahuje minimum kalorií a slibuje účinek závratného shazování nadbytečných kil.
Během týdenní diety si můžete dopřát i něco navíc, a přesto budete hubnout. Máte-li pevnou vůli a vydržíte ji jíst celý týden, můžete po týdnu slavit úspěch.

Pro koho je tukožroutská polévka vhodná?

Tukožroutská polévka je výborná na shazování pár nadbytečných kilogramů, ale neřeší obezitu. Chcete-li se dostat do formy před dovolenou nebo se chystáte na párty a chcete dopnout oblíbenou sukni, pak je tukožroutská polévka pro vás tím pravým. ## Účinek tukožroutské polévky

„Fígl” spočívá v důkladném odvodnění organismu, takže pokud se po jejím skončení opět vrátíte k tučné stravě, dojde k jojo efektu. Dietu rozhodně nedržte déle než stanovený týden. ## Recept na tukožroutskou polévku

Budete potřebovat:
- 1 hlávku bílého zelí - 2 - 3 zelené papriky - 1 kg mrkve - 6 menších jarních cibulek - 1 řapíkatý celer - 0,5 kg rajčat - 1-2 kostky bujónu

Zeleninu pokrájejte na kousky

vložte do hrnce s vodou a uvařte doměkka. Přidejte zeleninový bujón, podle chuti okořeňte, nesolte. Pokud budete mít problém po několika dnech polévku sníst, můžete ji rozmixovat a vypít.

Při samotné dietě hodně pijte a kromě polévky si můžete dopřát malé množství ovoce (kromě banánů), nízkotučné mléko, jednou v týdnu ryby a rýži.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7951 (dobra-kucharka.cz#7116)


Diskuze a zkušenosti

beruska | 03.10.2008 11:14
polivka pomaha ta polevka chystam si ji udelt

zuzana | 28.12.2010 19:00
...... dobry den ,moje kamaradka mi porradil tukozrouci polevku ..chystam se ji udelat ,ale mm dotaz je to zdrave treba pro 12ti letou holku ??


Přidat komentář