Cateringové služby - České Budějovice a okolí

Cateringové služby využívají většinou velké firmy, avšak výjimkou nejsou ani cateringy uskutečněné v rámci různých oslav, jubileí či svateb. Toužíte-li mít dokonalou party, na kterou nikdo z přítomných nezapomene, měli byste oslovit cateringovou firmu.

Každá oslava si žádá patřičné občerstvení a jedná-li se o oslavu větší, je vhodné si objednat jednu z cateringových firem, která vše zařídí za Vás. Všichni víme, že slovo catering existuje, ale toto slovo znamená? Zjednodušeně řečeno, se jedná o občerstvení a také věci kolem něj.

Cateringové služby - České Budějovice a okolí

Stojíte právě nyní před rozhodnutím, kde sehnat vhodnou firmu, která by byla schopná zařídit občerstvení na Vaši oslavu?

Cateringové služby na opravdu vysoké úrovni v Českých Budějovicích a okolí nabízí Jídelna Nella, která se specializuje na výrobu lahůdek v podobě chlebíčků, salátů, obložených mís, slaných dobrot, sendvičů, aspikových dortů, pomazánek, baget a mnoha dalších pokrmů. Jídelna Nella dále zajišťuje rozvoz hotových jídel, minutek pro firmy i jednotlivce.

Pokud připravujete oslavu a hledáte lahůdky v té nejvyšší kvalitě, které nejen nádherně vypadají, ale také skvěle chutnají, pak nezbývá než Vám lahůdky z Jídelny Nella doporučit. U nich máte jistotu, že jsou vyrobeny pouze z kvalitních a čerstvých surovin, které neobsahují náhražky.

  Chcete-li se zařadit mezi spokojené zákazníky, pak neváhejte a objednejte si nabízené služby buď osobně na adrese:

Čechova 59, České Budějovice 37001

telefonicky s použitím telefonního čísla: +420 777 429 115 nebo 386 709 115 či emailem na adrese: info@jidelna-nella.cz

Kompletní informace získáte na velmi přehledně zpracovaných internetových stránkách:http://www.jidelna-nella.cz.

Co to vlastně catering je?

Catering je služba gastronomického charakteru, které nabízí různé firmy. Tyto firmy jsou schopny realizovat cateringové služby na kterémkoli místě a v jakémkoli čase. Cateringové firmy nabízí od občerstvení, přes obsluhu, doprovodný program až po závěrečný úklid.

Catering a svatební a posvatební party České Budějovice a okolí

Svatba je nejdůležitějším zážitkem v našich životech a proto bychom si ji měli zapamatovat. K tomu nám dopomůže také oslava, která nesmí chybět a to ani před ní a ani po ní. Svatební party by měla být dokonalá a všichni přítomní by si ji měli dokonale užít, aniž by kdokoli z přítomných musel cokoli zařizovat či řešit. Chcete-li si tedy Vaší svatební party užít bezezbytku, je nejvhodnější způsob, jakým toho docílíte právě cateringová firma, neboť pouze tak Vás nebude strašit obsluha či závěrečný úklid, který je mnohdy velmi nepříjemný.

Školení a catering České Budějovice a okolí

Málokterá firma, která provádí různá školení svých zaměstnanců, provádí občerstvení či obsluhu spolu s programem svépomocí. Dnešní doba si žádá dokonalost, což vědí také všichni majitelé firem, kteří se snaží své zaměstnance naučit co nejvíce, aby poté od nich mohli na oplátku očekávat maximální pracovní výkony. Školení je, jak jistě všichni víme mnohdy depresivní a nudná záležitost, kterou nejeden zaměstnanec raději vynechá. Avšak je-li součástí této nepříjemné zkušenosti také catering, budou zaměstnanci spokojeni a nebude jim ani vadit, že se musí účastnit mnohdy nudného školení, které někteří zúčastnění prospí. Catering je jednou z mnoha možností, jak školení zpříjemnit a nalákat zaměstnance na výborné jídlo, pití a také příjemné zážitky.

Barmanský servis a mobilní bary

Součástí každé oslavy a jiných akcí je také alkohol. Chceme-li své blízké či zaměstnance ohromit, bude dokonalým doplněním naší akce také barmanská show, kterou budou provádět profesionální barmani. K této show si barmani přivezou své dokonalé mobilní barvy, které vypadají dokonale. Alkohol jako takový si můžeme koupit všude, avšak dokonalý exotický koktejl Vám mohou nabídnout pouze profesionální barmani, kteří při jeho přípravě dokáží používat dokonalé triky. Taková barmanská show lahodí nejen duši a žaludku, ale také oku. A ještě navíc se u toho společnost výborně pobaví.

Cateringové služby - České Budějovice a okolí

Catering a řízené degustace České Budějovice a okolí

Řízené degustace jsou příjemným zpestřením nejen pro zaměstnance na firemních akcích, ale také, jako dárek pro naše blízké, kteří ocení dobré víno apod. Málokdo z nás by dokázal uspořádat degustaci na profesionální úrovni, aby při ní nic nechybělo a vše proběhlo přesně tak, jak má. Chceme-li mít dokonale naplánovanou a provedenou řízenou degustaci, měli bychom oslovit cateringovou firmu.

Catering a ohňostroj na oslavách

Součástí nabídky cateringových společností mohou být také různé druhy ohňostrojů. Ohňostroje, které jsou při cateringových nabídkách využívány mají většinou délku 2-8 minut v závislosti na tom, kolik peněz hodláme za catering utratit a také podle druhu oslavy. Rozdíl je také v tom, zda si chceme ohňostroj zapálit sami, nebo trváme na tom, že jej odpálí profesionál. Rovněž hudební doprovod udělá ohňostroj zajímavým a nezapomenutelným. Jak již bylo uvedeno výše, vše záleží na tom, kolik financí hodláme utratit.

Kde lze službu catering uplatnit?

Pod pojmem catering si většina z nás představí bohatou nadnárodní společnost, která pořádá pro své zákazníky či zaměstnance honosnou party pod širým nebem. K takovýmto party se většinou používají party stany, které jsou dokonalé jednak proti slunci a je-li venku pod mrakem, zachrání nás před případným deštěm. Catering si můžeme objednat téměř pro jakoukoli slavnostnější příležitost. Můžeme jej využít při každé příležitosti, při které nám záleží na tom, aby vše probíhalo hladce, hosté aby měli co jíst a pít a také, aby se dobře bavili. Prostě, aby vše bylo dokonalé od začátku až do konce.

Firemní večírky České Budějovice

Firemní setkání je důležitou součástí interní komunikace, která rozvíjí firemní kulturu. Zaměstnanci se lépe poznají, což se může odrazit v jejich následné spolupráci. Zvyšuje se tím i náklonnost, respektive loajalita k zaměstnavateli. Právě na večírku se lze seznámit s kolegy z ostatních oddělení a třeba i neformálně podebatovat s šéfy firmy o situaci na pracovišti a dát zajímavé podněty pro změny. Máte v plánu přichystat firemní večírek pro Vaše zaměstnance? Máte významnou událost ve Vaší firmě a potřebujete ji náležitě oslavit? Chcete přijít na večírek a o nic se nestarat? Chcete uspořádat nezapomenutelný firemní večírek? Stačí se svěřit do rukou profesionálů. S organizací firemních akcí** v Českých Budějovicích** má bohaté zkušenosti paní Renata Šupitarová, která disponuje skvělými nápady a profesionálním přístupem, díky čemuž uděláme z vašeho firemního večírku akci, na kterou budou zaměstnanci ještě dlouho vzpomínat.

Tématické oslavy České Budějovice

Tématické oslavy dnes zažívají velkou oblibu a už nejsou zdaleka jen výsadou americké společnosti. I vy nyní můžete uspořádat dokonalou oslavu ve stylu americké vlajky, fotbalu, armády nebo exotické Hawaje. Pozvěte přátele, spolupracovníky nebo jen rodinu, a užívejte si nejlepší zábavu s dekoracemi, které mají ducha. Ve stylu tématických oslav jsou pořádány maškarní večírky, narozeninové oslavy či odvázané párty. Chcete pro své děti uspořádat oslavu v tématickém duchu? Nebo pomoci zorganizovat narozeninovou oslavu či párty pro přátelé? Otevírá se vám tisíce možností jak udělat s pomocí profesionálů vašim blízkým šťastný a nezapomenutelný den. Klíčem k jakékoliv vydařené oslavě je především snaha postarat se o její hladký průběh. Paní Renata Šupitarová Vám umožní jedinečný zážitek pro vaše blízké, rodinu, děti. Nabízí velké množství inspirací a nápadů, které skvěle poslouží, aby Vaše představy dostihly konečnou realitu.

Soukromé oslavy České Budějovice

V každé rodině je spousta životních událostí, které stojí za to si zapamatovat napořád, křtiny, rozlučka se svobodou, narozeniny, oslavy svateb či výročí. A jak jinak je uchovat v paměti, než že uspořádáte oslavu, na kterou se jen tak nezapomene? Paní Šupitarová Vám vyhotoví veselou a neopakovatelnou akci, pomůže uskutečnit oslavu na dané téma. Cestujte v čase, staňte se princeznou či rytířem, zažijte den, kdy se přenesete v čase daleko do minulosti a nechte svůj sen, aby se stal skutečností.

Dovoz hotových jídel České Budějovice

Zaměřením firmy paní Renaty Šupitarové je také výroba, prodej a rozvoz hotových jídel (obědů a obědových salátů). Specializací je "česká kuchyně". Jejím cílem je dostat až na Váš stůl kvalitní a tradiční české jídlo za přijatelnou cenu. Jídla se připravují v moderním gastronomickém zařízení a podle toho je také pestrý jídelníček. Dovoz hotových jídel je od 68 Kč a je zde možnost placení stravenkami.

Catering nebo oslava svépomocí?

Porovnáváme-li tyto dvě možnosti, lze říci jednohlasně pouze jedno. V každém případě catering. A proč právě catering? Jednoduše proto, že jakmile kdokoli z nás něco plánuje a pořádá, má s tím spoustu starostí a oslavu jako takovou si vlastně vůbec neužije. K čemu je nám například dokonale naplánovaná svatební party, když si ji vůbec neužijeme? Na party, oslavách a podobných akcích by se měli všichni dokonale bavit, neboť právě proto se tyto akce konají. I když se Vám může zdát, že je catering finančně velmi náročný, není tomu tak. Velké oslavy nepořádáme tak často, počítám, že maximálně jednou až dvakrát do roka a proto bychom si ji měli užít. Chceme-li mít oslavu na vysoké úrovni, na kterou budou všichni přítomní po dlouhou dobu vzpomínat, měli bychom si najmout cateringovou firmu.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7956 (dobra-kucharka.cz#9866)


Přidat komentář