Black Street - Originální kouření

Jste náruživý kuřák, anebo prostě nedokážete přestat kouřit? Jste bez cigarety nervózní a nevíte kam s rukama? Pak je tu pro vás řešení v podobě elegantní, kvalitní a designově povedené Elektronické cigarety Black Street.

Elektronická cigareta

Dnes ji zná každý. Jde o cigaretu, která má být zdravější, bezpečnější, a má pomáhat při odvykání kouření. Pokud jste kuřáci, tak její zásluhou nemáte žluté zuby ani prsty rukou, nepáchne vám oblečení ani vlasy cigaretovým kouřem, nepálí vás žáha, není vám cítit z úst. Přesto dosavadní elektronické cigarety zůstávají hluboko pozadu za současnou výjimečnou novinkou – elektronickou cigaretou Black Street.

Elektronická cigareta Black Street se představuje

Jde o senzační novinku, která je opravdovou kvalitou na trhu, a zároveň přitahuje krásným designem a perfektní funkčností. Od klasických elektronických cigaret se liší nejvíce způsobem nabíjení. Sada je velká jako iPhone a má elegantní černou barvu. Obsahuje 5 kartomizérů a baterii. Pokud byste však hledali klasickou nabíječku, jak ji znáte od jiných elektronických cigaret, tak ji nenajdete. Právě ve způsobu nabíjení je elektronická cigareta Black Street výjimečná. Jako nabíječka totiž slouží samotná krabička. Tu je možné dobít klasicky, nebo přes USB kabel a pak pouhým zastrčením do krabičky a zmáčknutím tlačítka dobijete elektronickou cigaretu. Krabička je vhodná na delší cesty bez možnosti klasického nabíjení. Další výhodou je, že krabička elektronické cigarety Black Street je vybavena senzorem, který ukazuje stav nabití stejně jako například mobil.

Jak dlouho vydrží?

Jednorázová elektronická cigareta Black Street vydrží až 800 potáhnutí. Kartomizér Black Street vydrží stejně dlouho jako jedna krabička cigaret.

Jaké jsou nabízeny kartomizéry?

Vybírat je možné ze dvou druhů, z kartomizérů low a kartomizérů zero. Přičemž kartomizér low obsahuje ** 8 mg nikotinu** a zero je zcela bez nikotinu. Velkou výhodu je, že kartomizéry se nedolévají tekutinou. Prostě jej vyhodíte a vložíte jiný. Další výhodou je, že kartomizér není nutné vykouřit celý. Můžete ho v rozkouřené podobě klidně vyměnit za jinou příchuť, aniž by se mu něco stalo a později ho dokouřit. Obsah kartomizéru je shodný s krabičkou cigaret.

Jaké jsou nabízeny příchutě?

U obou provedení elektronických cigaret Black Street je možné vybírat z** 5 příchutí**. Klasický tabák - Gold, třešeň – Cherry, mentol - Menthol, broskev - Peach a čokoláda – Choco.

Kde koupit Black Street?

Nejlépe přes internet ve specializovaném obchodě, kde si můžete vybrat kusovku i sadu, s nikotinem či bez nikotinu a s příchutí, která je vám milá. A kde můžete zakoupit i další kartomizéry s jinými příchutěmi.

Proč iBlackStreet?

Protože je lepší než klasická cigareta a lepší než všechny druhy u nás nabízených elektronických cigaret. Je kvalitní, elegantní a můžete ji kouřit všude.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7992 (dobra-kucharka.cz#10077)


Přidat komentář