Rumový punč - recept

Rumový punč, který vás zahřeje při chladných dnech. Domácí rumový punč - rum, pomerančová a citrónová šťáva jsou základními ingrediencemi tohoto oblíbeného nápoje. Punč vám připomene vánoční pohodu.

Domácí rumový punč

Blíží se chladná zimní rána a dny? Co takhle se v chladných dnech ohřát domácím rumovým punčem? Rum, pomerančová a citrónová šťáva jsou základními ingrediencemi tohoto oblíbeného vánočního nápoje.

Ovšem dávejte si na konzumaci alkoholu pozor, pokud si hlídáte kalorie

Co budeme potřebovat k přípravě domácího rumového punče

  • 750 mililitrů vody
  • 3/4 hrníčku rumu
  • šťávu z 1 pomeranče a citrónu
  • 500 mililitrů bílého vína
  • **cukr na oslazení **

Domácí rumový punč – postup přípravy

Do varné konvice vlijeme 750 mililitrů pitné vody, 3/4 hrníčku rumu, šťávu z 1 pomeranče a citrónu, 500 mililitrů bílého vína a dáme ohřát. Pozor domácí rumový punč nevaříme. Horký rumový punč osladíme a podáváme v hrnečku (třeba vlastní výroby) nebo ve sklenicích.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7837 (dobra-kucharka.cz#9364)


Přidat komentář