Osvěžující koktejly s vitaminovou bombou

Tento mix vám ráno nastartuje krevní oběh, protože enzymy obsažené v kiwi podporují látkovou výměnu. Jablečná šťáva vzpruží trávení a pomerančová šťáva dodá tělu dostatečné množství vitaminu C.

Osvěžující koktejly

Zdravé nápoje pomohou, cítíte-li se vyčerpaná, bez nálady, když je vaše pleť povadlá apod. Pokud do uvedených nápojů nasypete lžíci ovesných vloček, nahradí připravený nápoj jedno malé jídlo a vás nebude trápit podrážděný žaludek… a můžete začít dokonce i zdravě hubnout. Hubnout můžete i se zmrzlinou - více zde.

Koktejl pro probuzení po ránu

 • Co potřebujete

  Jedno rozmačkané kiwi, 250 ml pomerančové šťávy a 150 ml přírodní jablečné šťávy

 • Účinky nápoje

  Tento mix vám ráno nastartuje krevní oběh, protože enzymy obsažené v kiwi podporují látkovou výměnu. Jablečná šťáva vzpruží trávení a pomerančová šťáva dodá tělu dostatečné množství vitaminu C.

Koktejl na zdravý spánek

 • Co potřebujete

  Jeden rozmačkaný zralý banán, 150 ml jablečné šťávy, 250 ml meruňkového nektaru

 • Účinky nápoje

  Tato směs je bohatá na vitaminy C a B, hořčík a draslík. Dále obsahuje ještě „hormon štěstí“, který najdete v banánu.

Koktejl na pohotové myšlení

 • Co potřebujete

  Jedna rozmačkaná papája (bez jadérek), 50 ml citrónové šťávy, 100 ml jablečné šťávy a 100 ml minerální vody

 • Účinky nápoje

  Tento nápoj je jako stvořený pro mozkové buňky. Vitaminy A a C, stejně jako draslík, vápník a železo – to všechno papája obsahuje v dostatečném množství.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7831 (dobra-kucharka.cz#6235)


Diskuze a zkušenosti

Káčule | 15.07.2010 14:21
Díky moc Díky moc, už vím co pít v létě!! :D ;)


Přidat komentář