Ostrava drink taxi

Již se vám stalo, že jste se zapomněli a dali jste si skleničku s přáteli, i když jste byli vozem? Pokud ano, pak víte, jak je později nepříjemné cestovat domů. Dnes je tu však služba, která odveze vás i váš vůz.

Odvoz s drink taxi

Nová služba usnadnila život mnoha řidičům, a využít ji můžete i vy. Každému se může stát, že se zapomene s přáteli, na jednání nebo třeba v divadle a dá si skleničku alkoholu. Na tom by nebylo nic výjimečného, pokud byste zde nebyli vlastním vozem, kterým se potřebujete dostat i domů. Před časem tato situace znamenala volit mezi** jízdou pod vlivem alkoholu** a riskovat tak nehodu a zranění své i druhých, nebo cestováním hromadnou dopravou a vyzvednutím vozu až druhý den. Dnes je tomu jinak. Prostě si v tomto případě objednáte** službu drink taxi**, a ta odveze vás i vaše auto.

Co je drink taxi?

Název by mohl mýlit. Někoho by klidně mohlo napadnout, že jde o pronájem taxíku s nabídkou drinků. Tak to však od této služby nečekejte. Jediné, co má společného s alkoholem, je že nabízí odvoz indisponovaným řidičům, se kterými odveze i jejich vůz. Jde tedy o službu praktickou, která kdykoli ve dne i v noci je k dispozici pro každého, kdo požil alkohol, a potřebuje odvést sebe i svůj automobil domů.

Nonstop služba drink taxi

Objednat si odvoz můžete kdykoli. Služba je k dispozici nonstop. Postačí, když zavoláte na dispečink a objednáte si zde odvoz. Pošlou pro vás dva řidiče jedním vozem, kteří vás a váš vůz odvezou tam, kam si budete přát. Tedy jeden řidič bude řídit váš vůz s vámi na sedadle spolujezdce a druhý pojede za vámi, aby v cílové stanici naložil vašeho řidiče a odvezl ho. Kontakty na nonstop službu Ostrava drink taxi najdete na internetové adrese www.drink-taxi-ostrava.cz.

Spolehlivost a profesionalita

Pokud máte obavy jezdit jako spolujezdci, pak je můžete klidně zahnat. S řidiči** Ostrava drink taxi** budete v naprostém bezpečí. Všichni jsou prověřeni, mají dlouholetou praxi, jsou spolehliví, disciplinovaní, prostě profesionální řidiči s příjemným přístupem navíc.A pokud máte obavy o svůj drahý vůz, pak také nemusíte mít. Všichni řidiči Ostrava drink taxi jsou proškoleni i v řízení mnoha značek vozů. Nedělá jim tedy problém plynule přesednout z jednoho vozu do druhého a bezpečně ho odvést na určené místo.

Možnosti využití drink taxi

Drik taxi službu můžete využít nejen neplánovaně, ale i zcela plánovitě. Pokud jdete na ples, do divadla, na setkání, sraz po letech, nebo kamkoli jinam a víte, že nestíháte, můžete odjet na akci vlastním vozem a zpět si objednat odvoz službou drink taxi. Ceny se bát nemusíte. Ta rozhodně nepatří k nadstandardním. Jde o službu pro každého, kdo ji potřebuje. Je tedy za dostupnou cenu pro každého.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7859 (dobra-kucharka.cz#10078)


Diskuze a zkušenosti

Tomas | 15.04.2013 13:13
Re: Ostrava drink taxi Je to Super služba pomohli už takhle hodně lidem.BEST :D


Přidat komentář