Nejznámější kuchyně světa

Kuchyně v Japonsku se řadí na první místo, co se linie týče. U Japonců můžete sníst cokoliv a o svou postavu se vůbec bát nemusíte. Kromě chutného suši Vám také nabídnou výborné polévky a jídla z dušené nebo grilované zeleniny a ryb.

Nejznámější kuchyně světa - Japonská kuchyně

Kuchyně v Japonsku se řadí na první místo, co se linie týče. U Japonců můžete sníst cokoliv a o svou postavu se vůbec bát nemusíte. Kromě chutného suši Vám také nabídnou výborné polévky a jídla z dušené nebo grilované zeleniny a ryb.

Nejznámější kuchyně světa - Italská kuchyně

Italská kuchyně je proslulá těstovinami, proto si při jejich výběru dejte pozor na těžké smetanové omáčky a raději zvolte něco lehčího. Ti, kteří nemají rádi těstoviny, si mohou pochutnat na salátech či rizotu. Z pizz dejte přednost těm s mozzarelou, zeleninou nebo rajčaty.

Nejznámější kuchyně světa - Francouzská kuchyně

I když Francouzi mají úžasné a vynikající palačinky, čokoládové dobroty a croissanty, zapomeňte na ně, jsou kalorické! Zaměřte se raději na zdravé ryby, mořské plody a mušle, připravené podle receptur se zeleninou, bramborami nebo rýží.

Nejznámější kuchyně světa - Čínská kuchyně

Čínským bufetům se raději velkým obloukem vyhněte a jednou za čas zajděte do pravé čínské restaurace. Tam Vám zaručeně připraví jídla z kvalitních potravin a křupavé zeleniny. Přednost dejte drůbežímu nebo rybímu masu.

Nejznámější kuchyně světa - Turecká kuchyně

Chcete-li si udržet linii, tak se ani nedívejte na musaky, smažené kalamity nebo kebab. Naopak saláty s olivovým olejem a ovčím sýrem si dopřejte co Vám hrdlo ráčí. Za vyzkoušení stojí falefel, špenátová jídla a vegetariánský kebab.

Nejznámější kuchyně světa - Německá kuchyně

Německá kuchyně má pověst kalorické bomby. Pokud se tedy v některé z německých kuchyní budete stravovat, nezapomeňte zdůraznit, že si přejete dresink přinést zvlášť. Objednat si ovšem můžete čočkovou polévku, pečeného lososa nebo pstruha a jako přílohu zeleninový salát.

Ať už se rozhodnete pro kteroukoliv kuchyni, nezapomeňte na dostatečný příjem vitamínů a minerálů. Doplnit všechny potřebné látky vám může pomoci zeštíhlující minerální kúra Hollywood Mineral Fit Slim.

Právní prohlášení: Obsah internetového magazínu i jednotlivé jejich prvky jsou právně chráněny. Jakékoli užití spočívající v kopírování a/nebo napodobování obsahu a/nebo prvku tohoto internetového magazínu bez výslovného souhlasu provozovatele internetového magazínu je protiprávní, porušující práva společnosti k autorskému dílu a databázi a zakládající nekalosoutěžní jednání. Neoprávněným užitím obsahu a/nebo prvku interntového magazínu může dojít též k naplnění skutkové podstaty trestného činu porušení předpisů o pravidlech hospodářské soutěže dle § 248 trestního zákoníku a/nebo trestného činu porušení autorského práva, práv souvisejících s právem autorským a práv k databázi dle § 270 trestního zákoníku, za jejichž spáchání může být uložen trest zákazu činnosti, propadnutí věci nebo jiné majetkové hodnoty nebo trest odnětí svobody. Pokud máte o užití obsahu a/nebo prvku internetového magazínu zájem, kontaktujte redakci internetového magazínu. id7738 (dobra-kucharka.cz#6662)


Přidat komentář